Cześć!

Nazywam się Ula Stępniewska, prowadzę markę Edukreacje i pomagam rodzicom wspierać dzieci w nauce. Cieszę się, że tu zaglądasz.
Pewnie chcesz dowiedzieć się, kim jestem…?

Kiedyś byłam nauczycielką języka polskiego, a obecnie jestem przede wszystkim mamą czwórki dzieci (dwóch córek i dwóch synów), a poza tym tutorem i trenerem umiejętności poznawczych. Pracuję głównie online, żeby móc czas swojej pracy dopasować do życia rodzinnego, a nie odwrotnie.
W ramach marki Edukreacje …

… pomagam rodzicom wspierać dzieci w nauce, żeby uczyły się z chęcią, zainteresowaniem i ciekawością, rozwijały potencjał, z którym przyszły na świat, a w przyszłości wyrosły na samodzielnych, myślących i przede wszystkim odpowiedzialnych dorosłych.

Prywatnie…

Prywatnie zaś mieszkam w domku nieopodal lasu, gdzie staram się tworzyć dla mojej rodziny przestrzeń i atmosferę do rozwoju, wzrostu i dobrego życia na co dzień. W życiu niestrudzenie szukam prostoty, harmonii i głębi. Czytam tak dużo książek, jak to tylko możliwe w życiu wielodzietnej, pracującej mamy, cenię sobie życie w zgodzie z naturą i marzę o wielkich podróżach, póki co realizując te mniejsze… A, i czasami odzywa się we mnie dusza artystki, a wtedy lubię stworzyć coś z niczego 😊

Jeśli chcesz, abym również Tobie i Twojemu dziecku pomogła ogarnąć kwestie związane z edukacją, zapoznaj się z moją ofertą:
E-BOOK – 9 sekretów samodzielnej nauki dziecka
Konsultacje indywidualne dla rodziców
KURS Szkoła Skutecznej Nauki
Indywidualny TUTORING UCZENIA SIĘ dla uczniów